HealthSpace Touch

Ücretsiz Devlet ve Politika Uygulamaları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.27 MB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici HealthSpace Data Systems Ltd.
HealthSpace Touch indir; HealthSpace Touch, denetimlerinizi ve yasal denetim listelerinizi sorunsuz bir halde gerçekleştirmenizi sağlar.

HealthSpace Touch, denetimlerinizi ve yasal denetim listelerinizi sorunsuz bir halde gerçekleştirmenizi sağlar.

Uygulama, uzun bir uygulama sürecine gerek kalmadan ajansınızın gereksinimlerine uygun şekilde kolayca yapılandırılabilir. Uygulamaların iyi mi çalıştığını dikte etmek için bir tek formlarınızı doldururuz, kodlarınızı, kurallarınızı ve düzenlemelerinizi kullanırız. Direkt kağıt formlarını uygulamadan yazdırın. Yada daha iyisi, bir PDF versiyonuna e-posta gönderebilirsiniz!

Sıcaklıklar, vakit takip edeni, sertifikalı yöneticiler ve daha fazlası için hususi veri soruşturma. Toplaman gerekenleri tanımlarsın.
Son kağıt formunda direkt basılabilen fotoğrafları kolayca fotoğrafa çekebilir yada içe aktarabilirsiniz.
Kodlarınızın ve düzenleyici kurallarınızın süratli ve kolay kurulumu. Kullanıma zorlamanız ihtiyaç duyulan hazır yada evvelde rapor yok.
Tekrarlama ve takip mantığı. Son incelemede belirli bir öğeyi işaretlediyseniz hatırlamanıza gerek yok. App size bildirir.
İnternet bağlantısı olmadığında ayrılan veri toplamaya müsaade eden çevrimdışı veri soruşturma. Bir bağlantı tekrardan kurulduğunda, verilerinizi güvenli bulutlara kolayca yükleyebilirsiniz.

- Isı, süre takip edeni, sertifikalı yöneticiler ve daha fazlası için hususi veri soruşturma. Toplaman gerekenleri tanımlarsın.
- Kolayca son kağıt formda basılabilir app içine fotoğraf çekmek yada fotoğraf çekmek.
- Kodlarınızın ve düzenleyici kurallarınızın süratli ve kolay kurulumu. Kullanıma zorlamanız ihtiyaç duyulan hazır yada evvel rapor yok.
- Yeniden ve takip mantığı. Son incelemede belirli bir öğeyi işaretlediyseniz hatırlamanıza gerek yok. App size bildirir.
- İnternet bağlantısı olmadığında ayrılan veri toplamaya müsaade eden çevrimdışı veri soruşturma. Bir bağlantı tekrardan kurulduğunda, verilerinizi güvenli bulutlara kolayca yükleyebilirsiniz.

HealthSpace Touch indir